Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar pak minuta më parë në qytetin e Shkodrës.

Si pasojë, raportohet se ka ndërruar jetë shtetasi, Petrit Vukansi, rreth 48 -vjeç.

Ngjarja dyshohet se ka ndodhur te varrezat katolike. Gazetari i ABC News, Simon Shkreli raporton se autori ka hyrë dhe ka vrarë në shtëpi viktimën.r.t

 

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re