Vrau dhe groposi 8 vjeçarin, kush është 38-vjeçari monstër që kishte rrëmbyer fëmijë dhe më parë (EMRI)

amu.jpg

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

 

Klodian Calamani është 38-vjeçari i tmerrshëm i Fierit që ditën e sotme rrëmbeu dhe groposi një fëmijë 8 vjeç. Autori mësohet se nuk është hera e parë që rrëmben fëmijë, pasi dhe më herët kla rrëmbyer një vajzë por fatmirësisht nuk e ka vrarë. Fati ishte tragjik për 8-vjeçarin që u rrëmbye sot. Vijon…

 

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë