Prokuroria e Tiranës kërkoi burg përjetë për Përparim Ademin, autor i vrasjes së dy motrave, me të cilat kishte marrëdhënie intime.

 

Edhe pse kishte kërkuar disa herë lirimin, me pretendimin se kishte probleme të shëndetit mendor, ekspertiza vërtetoi të kundërtën.

 

Ademi ekzekutoi brenda banesës motrat Zhaneta Metani dhe Kristina Bardhi më 31 dhjetor 2020. Shkak, u bë kërkesa e grave  për të ndërprerë marrëdhëniet.

 

Gjatë hetimit të ngjarjes, familjarët e viktimave e akuzuan Përparim Ademin edhe për shitjen e fëmijëve në Greqi.

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re