Home BOTA Vret 77 vetë dhe kërkon lirinë

Vret 77 vetë dhe kërkon lirinë

0
Vret 77 vetë dhe kërkon lirinë

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Vrasësi i njohur masiv me një përshëndetje naziste hyri në sallën e gjyqit për një seancë dëgjimore për lirim me kusht për të vendosur nëse do të lirohej pas më shumë se një dekade pas hekurave. Breivik vrau 77 njerëz – tetë në Oslo duke shpërthyer një kamion plot me eksplozivë përpara zyrave qeveritare dhe […]

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë