Home SHQIPERIA Vret veten Kastriot Myftaraj, hidhet nga kati i katërt i banesës

Vret veten Kastriot Myftaraj, hidhet nga kati i katërt i banesës

0
Vret veten Kastriot Myftaraj, hidhet nga kati i katërt i banesës

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Mesditën e sotme gazetari Kastriot Myftaraj është vetëhedhur nga kati i katërt i banesës ku banonte në lagjen “Ali Demi” në Tiranë.

Policia bën me dije se Myftaraj ka ndërruar jetë nga plagët e marra.

Burime bëjnë me dije se Myftaraj ishte diagnostikuar me kancer para një jave dhe ndodhej në gjendje të rënduar psikologjike.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë