Home SHQIPERIA Vuante nga shëndeti mendor/ Gjendet i pajetë 30 vjeçari në liqenin e Farkës, dyshohet të jetë mbytur

Vuante nga shëndeti mendor/ Gjendet i pajetë 30 vjeçari në liqenin e Farkës, dyshohet të jetë mbytur

0
Vuante nga shëndeti mendor/ Gjendet i pajetë 30 vjeçari në liqenin e Farkës, dyshohet të jetë mbytur

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Një 30 vjeçar me iniciale L.D është gjetur pa shenja jete në liqenin e Farkës.

 

Policia njofton se i riu vuante nga probleme të shëndetit mendor, dhe se në trupin e tij nuk janë konstatuar shenja dhune.

 

Dyshimet e para është që 30 vjeçari të jetë mbytur.

 

Tiranë/Informacion paraprak

 

Më datë 06.10.2022, në liqenin e Farkës, është gjetur pa shenja jete dhe pa shenja dhune, dyshohet i mbytur, shtetasi L. D., 30 vjeç, i cili dyshohet se vuante nga probleme të shëndetit mendor.

 

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë