Nga Ohri, presidenti serb Aleksandër Vuçiç deklaroi se nisma “Ballkani i Hapur” është një iniciativë e cila nuk mund të ndalet. Ai u shpreh se do të krijohen grupe pune për samitin e ardhshëm, për të cilën propozoi që të mbahet në Serbi, teksa ftoi edhe përfaqësuesit e Kosovës, Malit të Zi dhe Bosnjes. “Kjo […]

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re