Skip to content

Vuçiç, Kosovën në “majë të gjuhës” në OKB

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

“Serbia ishte dhe do të jetë faktor stabiliteti në të gjithë rajonin”, tha Vuçiq në fjalimin e tij në Asamblenë e Përgjithshme të OKB-së, duke shtuar se Serbia e mbështet Marrëveshjen e Paqes të Dejtonit për BiH, pavarësisht të pavërtetave që mund të dëgjohen. Presidenti serb Aleksandar Vuçiç u shfaq i vetëviktimizuar në një fjalim […]

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë