Ministri i Brendshëm i Kosovës Xhelal Sveçla ka thënë se Policia e Kosovës do ta arrestojë presidentin serb Aleksandar Vuçiç nëse ai tenton të hyjë në territorin e Kosovës pa leje. “Është çështje e kryeministrit të vendosë, nëse ka kërkesë, i jep leje apo jo Vuçiçit. Dhe, sepse pa leje, atëherë e dini se cilat […]

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re