Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Tragjedi në rezervuarin e fshatit Vrap.

 

Nje adoleshent, 17 vjeç u mbyt teksa po lahej.

 

Trupi i tij u gjet nga xhaxhai i vet rreth ores 19:15, pa shenja jete.

 

Tiranë/Informacion paraprak

Sot, rreth orës 19:15, në rezervuarin e fshatit Vrap, është gjetur i mbytur, pa shenja jete dhe pa shenja dhune, nga xhaxhai i tij, një 17-vjeçar.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë