Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re

Ngjarje e rende mbremjen e kesaj te diele ne lagjen nr.10 te Korçës.

Sipas policise rreth ores 22:00, Aleko Myrtollari ka qelluar disa here me thike bashkeshorten  brenda ne shtepi.

38-vjeçarja si pasoje e plageve ndodhet ne reanimacion ne gjendje te rende.

Mesohet se cifti Myrtollari ka tre femije, por ne momentin e krimit, Aleko Myrtollari i ka nxjerre nga dhoma femijet dhe me pas ka goditur disa here gruan e tij.

Mesohet se cifti me origjine nga fshati Porodinë kishte me shume se nje muaj qe ishte kthyer nga Tirana pikerisht per shkak te zenkave te vazhdueshme.

 

Aleko ishte xheloz dhe dyshonte per tradheti. Ai pinte vazhdimisht dhe dhunonte 38-vjecaren Marjola Myrtollari.

Autori punonte per nje pjese te vitit jashte shtetit ndersa gruaja ishte shtepiake.

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re