Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara në Tiranë është takuar sot me prokurorin e SPAK, Altin Dumanin, i cili mban postin e shefit të Seksionit të Krimit të Organizuar.

Përmes një postimi në rrjetin social Twitter, Kim nënvizon se:

“Takova sot Altin Dumanin, shefin e Seksionit të Krimit të Organizuar të SPAK, për të shprehur vlerësimin për ndjekjet e shumta që kanë rezultuar me burgim dhe konfiskim të pasurisë.

SPAK do të japë edhe më shumë rezultate që tregojnë se askush nuk është mbi ligjin,” shkruan Kim.(TemA)

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re