Zyrës së noteres Esmeralda Dauti iu vendos eksploziv në orën 04:00 të mëngjesit të kësaj të marte në zonën e ish Bllokut në Tiranë.

Burime për Vizion Plus bëjnë me dije se nga shpërthimi janë shënuar dëme të konsiderueshme materiale, ndërsa janë dëmtuar edhe bizneset ngjitur dhe një automjet.

Lexo edhe :Related Posts

Para hetuesve, noterja ka deklaruar se nuk ka konflikt me asnjë njeri.

Dyshimet e hetuesve janë se shpërthimi ka ndodhur për shkak të detyrës, aty ku edhe janë përqëndruar edhe hetimet./

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re