Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re

Vizion Plus ka mësuar edhe emrat e tjerë që janë arrestuar pas ish kryebashkiakut Vangjush Dako.

 

Së pari është Fiqiri Farruku ndërtuesi  i pallatit 11 katësh.

 

Në pranga kanë rënë edhe  Adlei Likmeta, Adnand Tocila e Adhurim Qehajaj ish drejtori i Urbanistikës.

 

SPAK lëshoi urdhër arrest edhe për tre zonja, të cilat gjithashtu u arrestuan. Ato janë Roza Kovaçi, Edlira Kertusha dhe Lira Kertusha juriste tek Urbanistika.

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re