Fax News ka mësuar se policia ka vënë në pranga edhe bashkëpunëtorin e 19-vjecarit Ilirjan Hasanaj, i cili është identifikuar si Verzan Bajrakurtaj. Të dy janë të afërm dhe u janë dorëzuar patrullave të policisë në Velipojë ku mendohet se janë fshehur këto ditë.

Lajm në përditësim…

/faxweb

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re