Zbulohet lidhja e gjakut mes Ramës dhe ish-zëdhënëses së Berishës/ Kryeministri: Jemi kushërinj ne bashkë? Mëhilli: Atë e di gjithë bota, a më ke te…

rama-19.jpg

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Ish-kryeministri Edi Rama ka qenë i ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin e Erla Mëhillit, me të cilën në Tik Tok ka zbuluar se janë kushërinj.

Teksa ka postuar një video ku shihet në ambientet e dhomës së grimit së bashku me Mëhillin, Rama e pyet drejtuesen e emisionit ‘jemi kushërinj ne bashkë’, dhe ajo i përgjigjet që po, duke i kujtuar madje dhe faktin se është personazh në librin e tij ‘Kurbani’.

“Atë e di e gjithë bota, a më ke te libri Kurbani që është përkthyer në disa gjuhë”, dëgjhet të thojë Mëhilli, ndërkohë që më tej kryeministri e pyet dhe për shëndetin e familjarëve të saj.

Rama: Po mirë mo unë të kam në Kurban po…

Mëhilli: Edi Rama përballë personazhit të librit

@ediramatiktok #kushëriraNow ♬ original sound – EdiRamaTikTok

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë