Njoftimi i policisë:  Bulqizë Vijon kontrolli masiv i territorit për parandalimin, evidentimin dhe goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e kultivimit të bimëve narkotike. Si rezultat i kontrollit të territorit goditet një rast i kultivimit të bimëve narkotike. Procedohet në gjendje të lirë kryeplaku i fshatit Ballenjë dhe specialisti-roje i mjedisit. Vijon puna për identifikimin, …

/faxweb

https://berati.tv/wp-content/uploads/2023/02/makina-me-qera.png