Është zhbllokuar në minutën e 39’ finalja e Kupës së Shqipërisë mes Skënderbeut dhe Vllaznisë. Kanë qenë shkodranët ata të cilët kanë kaluar në avantazh me anën e një goli nga Da Silva.

Siç shihet dhe në videon e siguruar nga FaxNews, rikthimi i tifozëve në stadium ka rikthyer emocionet e forta pas zhbllokimit të rezultatit.

Vijon…

Për t’ju bashkuar faqes sone në Facebook, klikoni like

loading…

/faxweb