Skip to content

Zhduken dy vëllezër të mitur në Shkodër

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Një nënë në qytetin e Shkodrës ka denoncuar në polici  zhdukjen e dy djemve të saj.

 

Sipas një njoftimi zyrtar të policisë, gruaja thotë se dy djemtë të moshës 15 dhe 17 vjeç, janë larguar nga shtëpia që prej datës 1 të këtij muaji dhe nuk janë kthyer më.

 

“Më datë 14.06.2022, shtetasja D. K., 49 vjeçe, banuese në lagjen “Skënderbeg”, Shkodër, ka bërë kallëzim se më datë 01.06.2022, janë larguar nga banesa dhe nuk janë kthyer më 2 djemtë e saj, shtetasit K. P., 17 vjeç dhe K. P., 15 vjeç. Punohet për gjetjen e tyre”, thotë Policia e Shkodrës në njoftimin e saj për mediat.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë