Skip to content

Zhduken një vajzë e mitur dhe një 34-vjeçar në Berat

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Një vajzë e mitur dhe një 34-vjeçar nga Berati janë denoncuar nga të afërmit e tyre si të zhdukur.

 

Konkretisht raportohet se në Komisariatin e Policisë Kuçovë ka bërë kallëzim shtetasi F.P., duke thënë se është larguar nga banesa vëllai i tij Ll.P., 34 vjeç, banues në fshatin Sqepur, Dimal.

 

Ndërkohë në Komisariatin e Policisë Berat ka bërë kallëzim A.G., duke thënë se është larguar nga banesa vajza e tij e mitur S.G.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë