Skip to content

Zhduket 15-vjeçari në Vlorë

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Një 15-vjeçar është larguar nga banesa e tij në qytetin e Vlorë.

Denoncimi është bërë nga nëna e të miturit në polici, ndërkohë që deri tani nuk dihet asgjë mbi vendndodhjen e tij.

Njoftimi i policisë:

Në Komisariatin e Policisë Vlorë ka bërë kallëzim shtetasja B. B., 31 vjeçe, banuese në Sevaster, Vlorë, se prej datës 17.04.2022, është larguar nga fshati Babicë dhe nuk është kthyer më, djali i saj i mitur 15 vjeç. Punohet për gjetjen e tij.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë