Një 17-vjeçare raportohet se është zhdukur në qytetin e Sarandës.

 

Sipas Policisë, denoncimin e ka bërë vëllai i saj 27-vjeçar.

 

“Në Komisariatin e Policisë Sarandë ka bërë kallëzim shtetasi R. V., 27 vjeç, banues në Sarandë, se është larguar nga banesa motra e tij 17 vjeçe dhe nuk është kthyer më. Po punohet për gjetjen e saj”, thuhet në njoftimin e policisë.