Zhduket 17-vjeçarja në Tiranë, punonjësja e ‘SOS’ denoncon rastin: U largua nga qendra…

drejtoria.png

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Tiranë Vihen në pranga 5 shtetas për vepra të ndryshme penale. Specialistët e Seksionit për Hetimin e Narkotikëve bënë arrestimin në flagrancë të shtetasve: – A. M., 39 vjeç, pasi gjatë kontrollit fizik nga shërbimet e Policisë, iu gjet dhe sekuestrua në cilësinë e provës materiale një sasi lënde e dyshuar narkotike e llojit kokainë; …

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë