Skip to content

Zhduket 49 vjeçari në Divjakë, gruaja bën kallëzim në polici: Nuk di asgjë rreth tij prej 14 ditësh

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Prej më shumë se 14 ditësh, shtetasi me inicialet V.S 49 vjeç, ka humbur gjurmët me familjarët e tij në Divjakë.

Denoncimi është bërë nga bashkëshortja e tij, shtetasja, Th.S, 49 vjeçe, e cila tha se bashkëshorti i saj ishte larguar nga banesa në datën 1 maj të këtij viti dhe që rpej asaj date nuk ka asnjë lajm prej tij.

Njoftimi i Plotë:

Divjakë

Në datë 14.05.2022, në Komisariatin e Policisë Divjakë, ka bërë kallëzim shtetasja Th. S., 49 vjeçe, banuese në fshatin Bregas, se bashkëshorti i saj, shtetasi V. S., 49 vjeç, është larguar nga banesa në datë 01.05.2022 dhe nuk është kthyer më. Po punohet për gjetjen e 49-vjeçarit.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë