Një 16 vjeçare është larguar nga banesa e saj në Tiranë.

Rasti është denoncuar në polici nga babai i të miturës.

Policia njofton se shtetasi F. K., 47 vjeç, ka kallëzuar se është larguar nga banesa dhe nuk është kthyer më, vajza e tij e mitur, shtetasja E. K., 16 vjeçe. Punohet për gjetjen e saj.

Materialet i kaluan Prokurorisë për veprime të mëtejshme procedurale.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb