Policia e Vlorës bën me dije zhdukjen e një gruaje sëbashku me vajzën e saj 2-vjeçare. Kallëzimi në polici është bërë nga bashkëshorti i gruas, shtetasi me inicialet R.D, icili ka deklaruar largimin nga banesa të saj sëbashku me vajzën. Policia po punon për zbardhjen e ngjarjes.

Njoftimi i plotë i policisë: Vlorë, ditën e djeshme është paraqitur shtetasi R. D, i cili ka bërë kallëzim se në datën 08.08.2020, bashkëshortja e tij bashkë me vajzëm e tyre 2 vjeçare janë larguar nga banesa dhe nuk ka mundur të lidhet më me ta.

Po punohet për gjetjen e tyre.

/faxweb

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re