Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Humb kontaktet një shtetas gjerman që ndodhej me pushime në zonen e Orikumit. Heren e fundit ka publikuar nje video ne Karaburun. Rreth oreve te para te mengjesit se bashku me qenin e tij eshte nisur nga Orikumi ne drejtim te Karaburunit. Ka qene nje qytetar shqiptar qe ka sinjalizuar policine.Në kërkim 73-vjecarit, efektive të policise dhe zonave të mbrojtura.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë