Skip to content

Zjarr brenda banesës në Elbasan, flakët shkrumbojnë objektin, zjarrfikësit çmontojnë bombolën e gazit (Pamjet)

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Një zjarr ka rënë pasditen e kësaj të enjteje në një banesë në lagjen “Skënderbej” në Elbasan.

Flakët kanë shkrumbuar tërësisht objektin në tërësi, ndërsa fatmirësisht nuk ka të lënduar.

Zjarri dyshohet të ketë rënë për shkak të një shkëndije elektrike dhe fatmirësisht nuk ka shpërthyer bombola e gazit e cila është çmontuar nga ekipi zjarrfikës.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë