Një zjarr i përmasave të mêdha ka rënë në një fabrikë bojrash në autostradën Tiranë-Durrës.

Burime nga Ministria e Brendshme bejne me dije per Vizion Plus se flaket jane perhapur ndjeshëm dhe rreziku per ata qe levizin me mjete ne kete segment eshte i konsiderueshem.

Per kete arsye Ministria e Brendshme bën thirrje të shmanget kalimi i automjeteve në autostradën Tiranë-Durrës-Tiranë.

Në vendngjarje ndodhen shërbimet e Policisë dhe zjarrfikëset.

 

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re