Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re

Një tjetër vatër zjarri është regjistruar në afërsi të Bypass-it të Vlorës.

Gazetari i ABC News, Elton Nika raporton se dy zjarrëfikëse po punojnë për normalizuar dhe lokalizuar flakët.

Më herët, u përfshi nga flakët për të disatën herë edhe fusha e mbetjeve në Vlorë.

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re