Skip to content

Zjarr në Bërxullë/ Digjet kapanoni i një mobilerie, ka vetëm dëme materiale

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Një kapanon mobilerie është përfshirë nga flakët në Bërxullë mbrëmjen e kësaj të mërkure.

Nga zjarri raportohet se ka vetëm dëme materiale.

Policia dhe zjarrëfikësja janë nisur drejt vendit të ngjarjes.

 

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 20.07.2022, rreth orës 21:00, në Bërxullë, ka rënë zjarr në një kapanon mobilerie, dhe ka vetëm dëme materiale.

Në vendngjarje ndodhen forcat zjarrfikëse të cilat po punojnë për fikjen e zjarrit.

Vijon puna nga grupi hetimor për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë