Skip to content

Zjarr në Peshkëpi të Vlorës/ Rrezikohen banesat, zjarrfikëset nisen drejt ngjarjes

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Një zjarr i madh ka rënë mbi një zonë të banuar në fshatin Peshkëpi të Vlorës.

 

Zjarri dyshohet se është vendosur qëllimisht nga banorët e zonës.

 

Flakët e dala nga kontrolli rrezikojnë edhe banesat që ndodhen pranë.

 

Zjarrfikësit kanë mbërritur dhe po bëjnë të mundur shuarjen e flakëve.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë