Pylli i Sodës në Vlorë është përfshirë nga flakët mesditen e kësaj të premteje. Forcat zjarrfikëse ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për lokalizimin e izolimin e flakëve.

 

Nuk dihet ende motivi që ka shkaktuar flakët.

 

Lajm në vijim…

 

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re