Skip to content

Zjarr në Tiranë/ Ndërron jetë në banesë e moshuara

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Një grua 80-vjeçare ka ndërruar jetë si pasojë e asfiksisë pas zjarrit që përfshiu banesën e saj.

 

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Çelo Sinani”

 

Policia ka mbërritur në vendin e gnjarjes dhe po heton për zbardhjen e shkaqeve të zjarrit,

 

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 22.09.2022, në rrugën “Celo Sinani”, ka rënë zjarr në banesën e shtetasit M. L.

Si pasojë e përhapjes së flakëve, ka ndërruar jetë për shkak të asfiksisë shtetasja V. M., 80 vjeçe.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë