Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Një faramci është djegur në Vlorë si pasojë e një zjarri.

 

Nga zjarri ka patur vetëm dëme materiale.

 

Vlorë/Informacion paraprakMë datë 03.10.2022, gjatë natës, në bulevardin “Ismail Qemali”, Vlorë, ka rënë zjarr dhe është djegur pjesërisht, një subjekt privat “Farmaci”, në administrim të shtetases R. I, ku janë shkaktuar vetëm dëme materiale.Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe shkakut të rënies së zjarrit.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë