Skip to content

Zjarri alarmoi banorët në Astir, gjithçka e shkrumbuar, pamjet brenda pallatit (VIDEO)

  • 21/06/2022

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Tym,mjegull dhe gjithçka e shkrumbuar, kjo është pamja brenda pallatit që u përfshi nga flakët mbrëmjen e djeshme në Astir.

Mësohet se në vendngjarje janë dëgjuar edhe shpërthime nga banorët, të cilët kanë dalë jashtë të tmerruar.

Ndërkohë këtë mëngjes kanë mbërritur në vendin e ngjarjes ekspertë të RENEA-s anti-eksplozivë për të përcaktuar shkakun e zjarrit. Nga të dhënat e para mësohet se po hetohet nëse shkaku i zjarrit mund të ketë ardhur si pasojë e një shpërthimi.
“Fax Neës” sjell pamjet video brenda pallatit:

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë