Policia e Beratit ka ndëshkuar me masë administrative 50.000 lekë një subjekt, që sipas uniformave blu, kishte zënë një sipërfaqe rruge në kundërshtim me Kodin Rrugor, duke u bërë burim aksidenti. Njoftimi i policisë: Në vijim të zbatimit të Plan-Operacionit për zbatimin e ligjshmërisë rrugore dhe parandalimin e ngjarjeve rrugore “Zbatojmë rregullat, shpëtojmë jetë”, Policia […]

The post Zuri rrugën me paleta guri duke u bërë burim aksidenti, gjobitet me 50 mijë lekë subjekti në Berat appeared first on Balkanweb.com – News24.