admin

Screenshot_18-2.png

Protesta e studentëve ‘tremb’ Ramën: Normalisht nuk duhet të futen në auditor të pavaksinuarit por …

Rama: “Unë mendoj që nuk duhet të kalojmë në ekstrem që në momentin e parë, është një proces. Ka shumë interferenca për të folur shumë indicidë që përhapin teori konsipracioni dhe lajmesh. Flas për ata që flasin për konspiracionin e… Read More »Protesta e studentëve ‘tremb’ Ramën: Normalisht nuk duhet të futen në auditor të pavaksinuarit por …

oresti.jpg

Rreth 900 mijë euro u sekuestruan me shumë bujë brenda Range Rover-it, paratë kthehen në duart e biznesmenëve nga Elbasani (Lidhja me Sajmir Tahirin)

Në nëntor të vitit 2017, Policia sekuestroi me mjaft bujë 863 mijë e 100 euro në një makinë Range Rover që i përkisninin Lefter Sotës dhe djalit të tij Ores Sota, dy biznesmenë nga Elbasani. Në makinën Range Rover u… Read More »Rreth 900 mijë euro u sekuestruan me shumë bujë brenda Range Rover-it, paratë kthehen në duart e biznesmenëve nga Elbasani (Lidhja me Sajmir Tahirin)

640-0-616db6968d2ff.jpg

Vdekja “misterioze” e 4 rusëve në hotel, flet shoqja e viktimës: Po shkruhen gjëra pa kuptim, si ka mundësi…

Vdekja e 4 rusëve në hotelin në Qerret të Kavajës mbetet ende një mister. Sergey Burenkov, 60 vjeç, bashkëshortja Natalya Burenkova, 58 vjeç, së bashku me vajzën e tyre Katia, 31 vjeç dhe partnerin e saj Nikita Belousov, kishin ardhur… Read More »Vdekja “misterioze” e 4 rusëve në hotel, flet shoqja e viktimës: Po shkruhen gjëra pa kuptim, si ka mundësi…

245473080_420298266132075_9038296706863972450_n.jpg

“Beogradi nuk ndahet nga fantazmat”/ Basha takon zv.Kryeministren e Kosovës, ja për çfarë u diskutua…

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka takuar këtë të hënë Zv.Kryeministren njëkohësisht dhe Ministren e Jashtme të Kosovës, Donika Gërvallën. Në takimin e zhvilluar, u diskutua për rëndësinë që ka dialogu mes Kosovës dhe Serbisë si dhe domosdoshmërinë e… Read More »“Beogradi nuk ndahet nga fantazmat”/ Basha takon zv.Kryeministren e Kosovës, ja për çfarë u diskutua…