Skip to content

Kuriozitete

Familje e papërgjegjshëme? Në ditën e parë të shkollës, veshja e vajzës së Norës dhe Robertit do ju lerë pa fjalë (FOTO)

  • 27/09/202127/09/2021

  Nora Istrefi dhe Robert Berisha janë emrat më të njohur të showbizit shqiptar. Prej vitesh ata janë divorcuar po të dy e respektojnë njëri-tjetrin si dy shokë që në mes kanë edhe një vajzë. Vajza e çiftit quhet Renee… Read More »Familje e papërgjegjshëme? Në ditën e parë të shkollës, veshja e vajzës së Norës dhe Robertit do ju lerë pa fjalë (FOTO)

Konsumimi i tepërt i kësaj vitamine të zakonshme mund të çojë në humbjen e shikimit dhe dëme serioze në mëlçi

  • 06/09/202106/09/2021

  Vitaminat dhe suplementet janë pjesë e shumë prej regjimeve tona të përditshme shëndetësore. Në fund të fundit, kur përpiqeni të jetoni një jetë të gjatë dhe të shëndetshme, marrja e ushqyesve të duhur është shumë e rëndësishme! Sidoqoftë, hulumtimet… Read More »Konsumimi i tepërt i kësaj vitamine të zakonshme mund të çojë në humbjen e shikimit dhe dëme serioze në mëlçi

Videoja që po bën xhiron e rrjetit, luan me ‘buzuki’ teksa operohet në tru, i dedikon këngë gruas së tij

  • 15/08/202115/08/2021

  Një video është bërë virale në Greqi pasi një 37-vjeçar po luante me ‘buzuki’ në sallën e operacionit, teksa mjekët e operonin në tru. Vegla muzikore në duart e 37-vjeçarit Dimitris Kyrtsos “theu” heshtjen që zakonisht mbizotëron mbi tryezën… Read More »Videoja që po bën xhiron e rrjetit, luan me ‘buzuki’ teksa operohet në tru, i dedikon këngë gruas së tij

Doktori e këshilloi të largojë stresin, gruaja nxjerr nga shtëpia burrin e tre fëmijët/ Do qeshni me lot me këtë video

  • 13/08/202113/08/2021

  Doktorët binjakë janë dy të rinj doktorë të cilët kanë ndërmarrë një nismë për sensibilizimin e të rinjve për kujdesin shëndetësor. Jo vetëm kaq, me skena humori, batutë e këngë, të krijojnë një urë komunikimi të qartë mes mesazhit… Read More »Doktori e këshilloi të largojë stresin, gruaja nxjerr nga shtëpia burrin e tre fëmijët/ Do qeshni me lot me këtë video

Serbi/ Harbohen murgeshat, ikin në fshehtësi nga Manastiri dhe “e djegin” në koncert, videoja bëhet virale

  • 12/08/202112/08/2021

  Videoja e dy murgeshave në Serbi është duke bërë “namin” në rrjet, kjo pasi ato shihen duke e “djegur” në një koncert. Sipas mediave vendase bëhet me dije se dy murgeshat ishin larguar nga manastiri dhe janë bërë pjesë… Read More »Serbi/ Harbohen murgeshat, ikin në fshehtësi nga Manastiri dhe “e djegin” në koncert, videoja bëhet virale