Skip to content

Kuriozitete

Dalin të tjera pamje të frikshme nga përmbytjet në Kinë / Shikoni se si treni mbushet me ujë, operacion për shpëtimin e udhëtarëve (VIDEO)

  Ekipet e shpëtimit në Kinë kanë ndërmarrë një operacion për shpëtimin e pasagjerëve të një treni pasi niveli i ujit brenda tij ka arritur deri në bel. Pasagjerët po udhëtonin në Zhengzhou, në provincën qendrore Henan të martën, kur… Read More »Dalin të tjera pamje të frikshme nga përmbytjet në Kinë / Shikoni se si treni mbushet me ujë, operacion për shpëtimin e udhëtarëve (VIDEO)

Shkon per pushime dhe gjen kete krijese në murin e dhomës se hotelit, pamjet behen virale: A e di dikush se çfarë është kjo..

Pamjet e pazakonta nga një dhomë hoteli, janë bërë virale  në rrjetet sociale. Norman Cristian ka publikuar pamjet e një  krijese misterioze në Twitter, e cila po qëndronte varur në murin e dhomës së hotelit. “Jam në Kamboxhia dhe kam… Read More »Shkon per pushime dhe gjen kete krijese në murin e dhomës se hotelit, pamjet behen virale: A e di dikush se çfarë është kjo..

Nuk i hapej parashuta pasi u hodh nga avioni, ushtari bie në çatinë e shtëpisë dhe më pas brenda saj(FOTO)

Një parashutist britanik i cili u hodh nga një aeroplan në 150,000 metra lartësi u përplas nëpër çatinë e një shtëpie në Kaliforni pasi parashuta e tij nuk arriti të hapej plotësisht. Ushtari, i cili po merrte pjesë në një… Read More »Nuk i hapej parashuta pasi u hodh nga avioni, ushtari bie në çatinë e shtëpisë dhe më pas brenda saj(FOTO)

“Unë nuk kam pasur mundësinë që vetë ta zgjedh…”, pas rrëfimeve tronditëse Britney Spears siguron fitoren e parë në Gjykatë

  Britney Spears i shokoi të gjithë pas rrëfimit të saj në gjykatë mbi kujdestarinë e të atit. Ajo tregoi se për shkak të kujdestarisë i është shkatërruar jeta dhe i kërkoi gjykatës që t’i japë fund sa më parë… Read More »“Unë nuk kam pasur mundësinë që vetë ta zgjedh…”, pas rrëfimeve tronditëse Britney Spears siguron fitoren e parë në Gjykatë