VIDEO/ Skuadra harron lojtarin në dhomat e zhveshjes, shihni si i vrapon nga pas...

  Një episod i veçantë është regjistruar pas ndeshjes mes Klinseni dhe Kluzh në Rumani. Kluzh triumfoi në transfertë me rezultatin 0-1, por pas ndeshjes,...

I ftuan në emision, çifti i ‘Përputhen’ kërkojnë 5 mijë euro për një intervistë

  Moderatorja Aulona Musta ishte këtë të mërkurë e ftuar në “Pardon My French”. Ajo tregoi se do të vijë së shpejti në ekran me...

Zbulohet skandali, udhetarëve i bënin testin në aeroport me tamponë të përdorur

Policia indoneziane, ka dhene njoftimin se gati 10...

Historia e një oficereje policie që u kthye në “nënën” e dhjetëra fëmijëve të...

Si një oficere policie prej 20 vitesh, ajo ka parë me sytë e saj sesi fëmijët në komunitetet e varfra përballen me vështirësitë në...

“E paimagjinueshme ajo që ka ndodhur” Fëmijët jetimë falenderojnë shqiptarët me një vjershë

Në muajin mars, emisioni “Shqiptarët për Shqiptarët” transmetoi historinë e një familje nga Lushnja. Në këtë derë, kishin pllakosur përgjatë viteve tragjedi të shumëfishta....

Çmenduri në Elbasan, burri në proces divorci vret të shoqen në afërsi të gjykatës

Të dy ishin në proces divorci…. Por pavarësisht kësaj, Koço Buzo ka vendosur t’i marrë jetën të shoqes. Pas mbarimit të një seance gjyqësore...

Çmenduri në Elbasan, burri në proces divorci vret të shoqen në afërsi të gjykatës

Të dy ishin në proces divorci…. Por pavarësisht kësaj, Koço Buzo ka vendosur t’i marrë jetën të shoqes. Pas mbarimit të një seance gjyqësore...

Si faleshim e agjëronim fshehtas nën komunizëm, rrëfimi interesant i 84 vjeçarit

  Që prej 72 vjetësh e mban në memorje kohën kur ia kushtonte veten adhurimit në Zot. Sot është 84 vjeçar dhe vijon të vijë...

TE FUNDIT NGA TV BERATI DHE QARKU BERAT