Kush i shkakton dëmet në zemër?

Një zemër e thyer mund të shkaktojë dëme në zemër, si dhe një atak në zemër, thotë një studim i ri. Bëhet fjalë për rezultatin...

Follow us

50,000FansLike
20,000SubscribersSubscribe

TE FUNDIT NGA TV BERATI DHE QARKU BERAT