Plagoset

kruje.jpg

LAJM I FUNDIT/ Mjeti në Krujë del nga rruga, plagoset 18 vjeçari që e drejtonte, dërgohet në spital

Krujë/Informacion paraprak Më datë 04.10.2021, rreth orës 12:20, në Fushë-Krujë, shtetasi R. P., 18 vjeç, duke drejtuar mjetin tip “Golf” ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga. 18-vjeçari ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve. Grupi hetimor ndodhet ne… Read More »LAJM I FUNDIT/ Mjeti në Krujë del nga rruga, plagoset 18 vjeçari që e drejtonte, dërgohet në spital

arr.jpg

Si në filma/ Dalin pamjet e përplasjes me armë, ky është momenti kur shqiptari plagoset nga policër grekë, e pëson dhe një efektiv

  Një i ri shqiptar mbeti i plagosur me armë zjarri javën e kaluar në Athinë, pas një ndjekje dhe përplasje me armë me punonjësit e policisë greke. Mediat greke kanë nxjerrë së fundi pamjet e momentit të ndjejes së… Read More »Si në filma/ Dalin pamjet e përplasjes me armë, ky është momenti kur shqiptari plagoset nga policër grekë, e pëson dhe një efektiv

aksident-3.jpg

Automjeti del nga rruga në Këlcyrë, plagoset pasagjeri, niset me urgjencë drejt spitalit

foto ilustruese Këlcyrë/Informacion paraprak. Në datën 10.10.2021, rreth orës 15:00, në Sallën Operative ka ardhur një telefonatë se në aksin rrugor Këlcyrë-Ballaban, në afërsi të fshatit Bedyqas, automjeti tip “Mitsubishi”, me drejtues shtetasin A. B., 37 vjeç, banues në Tiranë,… Read More »Automjeti del nga rruga në Këlcyrë, plagoset pasagjeri, niset me urgjencë drejt spitalit

balkan-583x450-1.jpg

Aksident në aksin Librazhd-Elbasan/ Policia jep detajet: Kamioni përplaset me makinën, humb jetën 54-vjeçarja, plagoset pasagjerja

Një aksident ka ndodhur në aksin e rrugës kombëtare Librazhd-Elbasan mbrëmjen e sotme. Policia bën me dije se në fshatin Xibrakë, mjeti tip kamion me drejtues shtetasin V.J., nga Maqedonia e Veriut ,është përplasur me mjetin tip “Cintron “, me… Read More »Aksident në aksin Librazhd-Elbasan/ Policia jep detajet: Kamioni përplaset me makinën, humb jetën 54-vjeçarja, plagoset pasagjerja