Tiranë

cd525a25-750d-4338-b2f1-356d7f1d1edb.jpg

Mbi 1 milionë çiklistë kanë pedaluar në “Rrugën e Kavajës” në 2021, Veliaj: “I lumtur që në Tiranë pedalohet çdo ditë e më shumë”

Në gjithë Tiranën është shtuar ndjeshëm numri i qytetarëve që përdorin biçikletat. Vetëm në “Rrugën e Kavajës” që prej fillimit të vitit kanë pedaluar mbi 1 milionë çiklistë.   Me një status në rrjetet sociale, kryetari i Bashkisë së Tiranës,… Read More »Mbi 1 milionë çiklistë kanë pedaluar në “Rrugën e Kavajës” në 2021, Veliaj: “I lumtur që në Tiranë pedalohet çdo ditë e më shumë”

lokale.jpg

Kishin përshtatur lokalin në vend ku konsumohej drogë, policia arreston 7 persona në Tiranë

Finalizohet nga Seksioni për Hetimin e Narkotikëve në bashkëpunim me Forcën e Posaçme “Shqiponja” operacioni policor “Klientët”. Kishte përshtatur lokalin si ambient për përdorim dhe shitje të lëndëve narkotike, të cilin e mbante hapur dhe në kundërshtim me orën policore,… Read More »Kishin përshtatur lokalin në vend ku konsumohej drogë, policia arreston 7 persona në Tiranë

jona.jpg

Video/ Nga Tropoja në Tiranë për të dhuruar flokët për gratë e prekura nga kanceri, 11 vjeçarja bën gjestin emocionues

  11-vjeçarja, Jona Mulaj ka ardhur enkas nga Tropoja në Tiranë për të dhuruar flokët e saj për vajzat dhe gratë që janë duke luftuar me kancerin e gjirit. Dhuro flokë, fal shpresë ka qenë mesazhi i 11-vjeçares Mulaj, ndërkohë… Read More »Video/ Nga Tropoja në Tiranë për të dhuruar flokët për gratë e prekura nga kanceri, 11 vjeçarja bën gjestin emocionues