Shqipëria mori një barazim të vyer përballë Kroacisë, me rezultatin final 2-2, që ngjan si një fitore për ne, për shkak të golit në minutat e fundi nga Klaus Gjasula.

Pas përfundimit të ndeshjes, më i kritikuari i këtyre ditëve të fundit në Kombëtare, Elseid Hysaj, shkon i vetëm dhe feston përpara Tifozëve Kuq e Zi.

Një moment tepër emocionues, duke marrë parasysh edhe urrejtjen që futbollisti Shkodran mori gjatë kësaj periudhe. (VIDEO)

“”

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re