Kombëtarja ka kënduar himnin e Shqipërisë duke emocionuar të gjithë të pranishmit në stadium por edhe tifozët në shtëpi.

 

Të gjithë krahë njëri tjetrit dhe njëzëri ata këndojnë himnit e flamurit. (VIDEO)

“”

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re