Lëvizte me thikë në automjet, një i arrestuar në Berat

Policia e Beratit ka arrestuar një person, i cili u kap duke lëvizur me thikë në makinë. Burime zyrtare nga policia bënë me dije...

Emri/ E rëndë në Berat, 50-vjeçari i jep fund jetës duke u hedhur nga...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot rreth orës 13:40 në Berat, ku një 50-vjeçar është hedhur nga kati i pestë i një pallati. Mësohet...

Shiti metadon në kundërshtim me ligjin, e pëson punonjësi i qendrës në Berat

Punonjësi i qendrës për shitjen e metadonit në Berat është proceduar penalisht, pasi akuzohet se kundrejt pagesës shiti këtë produkt në kundërshtim me ligjin....

“Siguri energjitike…” mbyllet në Berat, me rezultate të prekshme

Projekti “Siguri energjetike nëpërmjet zbutjes së varfërisë energjetike”, që u zbatua nga shoqata “Për Mirëqënie Sociale dhe Mjedisore” Berat e u mbështet vullnetarisht nga...

Kategoria e Parë/ Frikë në Berat, lojtari bie pa ndjenja në tokë

Ndeshja e sotme mes skuadrave të Tomorit dhe Burrelit ,e luajtur në Stadiumin “Tomorri” në Berat është shoqëruar me një incident në fushën e...

EMRI/ Në kërkim për shfrytëzim prostitucioni, arrestohet 48-vjeçari në Berat

Bashkëpunim i vazhdueshëm me partnerët, për lokalizimin dhe kapjen e shtetasve të shpallur në kërkim ndërkombëtar. I kërkuar nga autoritetet e Italisë, për kanosje...