Gjendet e vde kur 14-vjeçarja në Berat, dyshohet se është vetë’helmuar

BERAT Një 14-vjeçare nga fshati “Syzezë” në Urë-Vajgurore Berat ka gjetur vde kjen pasditen e djeshme. Vajza është gjetur nga familjarët në banesë pa shenja jete...

Vdekja e dy foshnjave, Drejtoresha e Spitalit Rajonal Berat shpjegon ngjarjen. Ja çfarë deklaron

  Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Berat, ku dy foshnja binjakë vetëm pesë muajshe kanë ndërruar jetë. Në lidhje me këtë ngjarje, ka...

“Kam vetëm dy muaj jetë,” lutja e 19-vjeçarit nga Berati që vuan nga sëmundja...

Elian Qama është një 19-vjeçar nga qyteti i Beratit, që ka nevojë për ndihmën e të gjithë shqiptarëve. I riu vuan nga një sëmundje e...

EMRI/ Aksidentohet për vdekje 65-vjeçari në aksin nacional Berat-Urë Vajgurore. Shoqërohet në polici drejtuesi...

BERAT Një 65-vjeçar është aksidentuar për vdekje nga një automjet në aksin nacional Berat-Urë Vajgurore, në fshatin Otllak. Gazetarja Eneida Petova raporton për “Balkanweb” se G.Z.,...

Të de hur në timon, arrestohen dy shoferë në Berat

  BERAT Dy shoferë janë kapur në gjendje të de hur nga Policia teksa po i jepnin automjetit dhe janë arrestuar .Në pranga ka rënë 36-...

Me kan abis në xhep dhe pa patentë, në shtëpi i gjenden do za...

BERAT Policia e Beratit ka arrestuar një 25-vjeçare pasi akuzohet për shpërndarje dro ge dhe prost itucion. Sipas të dhënave zyrtare, Specialistët e Seksionit për...

Dinamika e ngjarjes/ Si u qëlluan tre të rinjtë në Berat nga babë e...

Janë zbardhur detaje të reja nga ngjarja e ndodhur në Berat, ku pronarët e një lavazhi qëlluan me armë ndaj qiramarrësve, pasi pretendonin se...

Mashtrim me kreditë, zbulohet grupi prej gjashtë personash në Berat, ja si përfitonin

  Një grup prej gjashtë personash është shkatërruar në Berat pasi përfitonin duke mashtruar me kredi fiktive. Gjashtë personat kanë përvetësuar 300 mijë lekë të reja...
video

BERAT, MBETJET RREZIKOJNE SHEMBJEN E URES SE VELABISHTIT

BERAT, MBETJET RREZIKOJNE SHEMBJEN E URES SE VELABISHTIT [youtube https://www.youtube.com/watch?v=rxzRExdXtx0?rel=0&w=580&h=385] SUBSCRIBE PER ME SHUME VIDEO SI KJO https://www.youtube.com/channel/UCc3RjTolIhLLCu4wPnxTrjQ?sub_confirmation=1

Berat/ U largua nga vendngjarja pasi u përplas me shtyllën dhe mori mjetin me...

Një 49-vjeçar është ndaluar nga policia, pasi u përfshi në një aksident, duke u përplasur me një shtyllë, e më pas u largua nga...

Follow us

30,000FansaPëlqeje
40,000NdjekësitNdjek
40,000AbonentëAbonohu

TE FUNDIT NGA BERATI