video

PERMBYSET AUTOBUSI ME PASAGJERE NE BERAT

PERMBYSET AUTOBUSI ME PASAGJERE NE BERAT [youtube https://www.youtube.com/watch?v=rEkLxPgk-xw?rel=0&w=580&h=385] SUBSCRIBE PER ME SHUME VIDEO SI KJO https://www.youtube.com/channel/UCc3RjTolIhLLCu4wPnxTrjQ?sub_confirmation=1

Drejt lirimit nga qelia edhe “i forti” i Beratit

  Gjykata e Fierit po përgatitet për nxjerrjen nga burgu të një personi i njohur si ‘i tmerrshmi i Beratit’ ose ‘i forti i Beratit’,...

Aksi Lushnje-Berat, makina përplaset dhe përfundon në kanal, shoferi në gjendje të rëndë

  Një aksident automobilistik ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Lushnje-Berat. Një mjet që drejtohej nga Gramoz Spahiu , 53 vjeç, nga Frakulla e...

Shalsi me biznesin në Berat: Prioritet shërbimet online dhe vijimi i reformës së derregullimit

  5 shkurt Ministri i Shtetit për Mbrojtjen e Sipërmarrjes, Eduard Shalsi u ndal sot në Berat ku zhvilloi një takim me përfaqësues të komunitetit...

DETAJE/ Berat, autobusi me pasagjerë përfundoi në kanal, frenoi të shmangte përplasjen me një...

  Një autobus me pasagjerë i linjës Skrapar-Tiranë është aksidentuar rreth orës 07:00 të mëngjesit të sotëm. Ngjarja ka ndodhur në afërsi të rreth rrotullimit të...

Berat, aksidentohet autobuzi i linjës Skrapar-Tiranë

Një autobuz me pasagjerë,i linjës Skrapar-Tiranë,është aksidentuar rreth orës 07:00 të mëngjesit të sotëm. Ngjarja ka ndodhur në afërsi të rreth rrotullimit të Poshnjes...

Lajmi i fundit/ Aksident në Berat, përmbyset autobusi me udhëtarë

  Një autobus me udhëtarë është përmbysur në Poshnje të Beratit, në orët e para të mëngjesit të sotëm. Mësohet se nga përmbysja e autobusit janë...
video

FA NDERTOJNE UREN MBI LUMIN FAN

FA NDERTOJNE UREN MBI LUMIN FAN [youtube https://www.youtube.com/watch?v=BNP2A40jxxI?rel=0&w=580&h=385] SUBSCRIBE PER ME SHUME VIDEO SI KJO https://www.youtube.com/channel/UCc3RjTolIhLLCu4wPnxTrjQ?sub_confirmation=1
video

KOSOVE, ARRIHET MARREVESHJA PER QEVERINE E RE

KOSOVE, ARRIHET MARREVESHJA PER QEVERINE E RE [youtube https://www.youtube.com/watch?v=D850XsRHgTQ?rel=0&w=580&h=385] SUBSCRIBE PER ME SHUME VIDEO SI KJO https://www.youtube.com/channel/UCc3RjTolIhLLCu4wPnxTrjQ?sub_confirmation=1
video

POMPEO: KINA TE RESPEKTOJE TE DREJTAT E MYSLIMANEVE

POMPEO: KINA TE RESPEKTOJE TE DREJTAT E MYSLIMANEVE [youtube https://www.youtube.com/watch?v=jyTC8RBHg0A?rel=0&w=580&h=385] SUBSCRIBE PER ME SHUME VIDEO SI KJO https://www.youtube.com/channel/UCc3RjTolIhLLCu4wPnxTrjQ?sub_confirmation=1

Follow us

30,000FansaPëlqeje
40,000NdjekësitNdjek
40,000AbonentëAbonohu

TE FUNDIT NGA BERATI