video

LSI: QEVERIA PO KAP GJYKATEN KUSHTETUESE

LSI: QEVERIA PO KAP GJYKATEN KUSHTETUESE [youtube https://www.youtube.com/watch?v=67fn1SJn_94?rel=0&w=580&h=385] SUBSCRIBE PER ME SHUME VIDEO SI KJO https://www.youtube.com/channel/UCc3RjTolIhLLCu4wPnxTrjQ?sub_confirmation=1
video

TIRANA, EVOLUIMI I NJE KRYEQYTETI 100 VJECAR

TIRANA, EVOLUIMI I NJE KRYEQYTETI 100 VJECAR [youtube https://www.youtube.com/watch?v=N2MkALhmeJ0?rel=0&w=580&h=385] SUBSCRIBE PER ME SHUME VIDEO SI KJO https://www.youtube.com/channel/UCc3RjTolIhLLCu4wPnxTrjQ?sub_confirmation=1

Lajmi i fundit/ Kontrolle në Berat e çdo rreth, Policia e Shtetit operacion kombëtar...

  Kontrolle të rrepta të policive vendore në rrethe. Masa të tilla janë evidentuar në Berat e në Fier mbrëmjen e sotme dhe ditët e...
video

83 MILION EURO PER SHKOLLAT E DEMTUARA NGA TERMETI

83 MILION EURO PER SHKOLLAT E DEMTUARA NGA TERMETI [youtube https://www.youtube.com/watch?v=064jUG59ZY8?rel=0&w=580&h=385] SUBSCRIBE PER ME SHUME VIDEO SI KJO https://www.youtube.com/channel/UCc3RjTolIhLLCu4wPnxTrjQ?sub_confirmation=1
video

TURQI, AEROPLANI NDAHET NE DY PJESE

TURQI, AEROPLANI NDAHET NE DY PJESE [youtube https://www.youtube.com/watch?v=FfHMuGeqTyU?rel=0&w=580&h=385] SUBSCRIBE PER ME SHUME VIDEO SI KJO https://www.youtube.com/channel/UCc3RjTolIhLLCu4wPnxTrjQ?sub_confirmation=1
video

KORONAVIRUSI NE KINE, SHKON NE 493 NUMRI I TE VDEKURVE

KORONAVIRUSI NE KINE, SHKON NE 493 NUMRI I TE VDEKURVE [youtube https://www.youtube.com/watch?v=aALERAYqJ3k?rel=0&w=580&h=385] SUBSCRIBE PER ME SHUME VIDEO SI KJO https://www.youtube.com/channel/UCc3RjTolIhLLCu4wPnxTrjQ?sub_confirmation=1
video

TURQI, 38 TE VDEKUR NGA ORTEKU

TURQI, 38 TE VDEKUR NGA ORTEKU [youtube https://www.youtube.com/watch?v=WsYjCR5DrIg?rel=0&w=580&h=385] SUBSCRIBE PER ME SHUME VIDEO SI KJO https://www.youtube.com/channel/UCc3RjTolIhLLCu4wPnxTrjQ?sub_confirmation=1
video

PERMBYSET AUTOBUSI ME PASAGJERE NE BERAT

PERMBYSET AUTOBUSI ME PASAGJERE NE BERAT [youtube https://www.youtube.com/watch?v=rEkLxPgk-xw?rel=0&w=580&h=385] SUBSCRIBE PER ME SHUME VIDEO SI KJO https://www.youtube.com/channel/UCc3RjTolIhLLCu4wPnxTrjQ?sub_confirmation=1

Drejt lirimit nga qelia edhe “i forti” i Beratit

  Gjykata e Fierit po përgatitet për nxjerrjen nga burgu të një personi i njohur si ‘i tmerrshmi i Beratit’ ose ‘i forti i Beratit’,...

Aksi Lushnje-Berat, makina përplaset dhe përfundon në kanal, shoferi në gjendje të rëndë

  Një aksident automobilistik ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Lushnje-Berat. Një mjet që drejtohej nga Gramoz Spahiu , 53 vjeç, nga Frakulla e...

Follow us

30,000FansaPëlqeje
40,000NdjekësitNdjek
40,000AbonentëAbonohu

TE FUNDIT NGA BERATI