Pastrim me aksion në 12 qarqe/ Klosi në Berat: Bashkitë dhe qytetarët të bashkëpunojnë

Në ditën ndëkombëtare të mjedisit ministri Blendi Klosi ishte në Berat  ku vijon aksioni i pastrimit   të qyteteve  për mbarëvajtjen e sezonit turistik, fushatë...

“Aksione pastrimi në 12 qarqet për një Shqipëri turistike të pastër”/ Klosi: Berati, investimet...

26 qershor “Një Shqipëri e pastër është promovimi më i mirë që mund t’i bëhet vendit tonë, duke synuar rritjen e numrit të...

“Kërkojmë pagën e luftës”, punonjëset e fasonerisë në Berat dalin në protestë

  Punonjësit e një fasonerie në Berat janë ngritur ditën e sotme në protestë për pagën e luftës. Ata thone se të gjithë punonjësit e kanë...

Gruaja nga Berati infektoi gjithë familjen me koronavirus, dalin përgjigjet për 87 kolegët e...

Ka shkuar në 5 numri i rasteve me Covid-19 në qytetin e Beratit. 4 rastet që kanë rezultuar pozitivë pas testimeve të kryera ditën...

5 raste të reja në Berat/ Punonjësia e fasonerisë 10 ditë e shtrirë në...

Ka shkuar në 5 numri i rasteve me Covid-19 në qytetin e Beratit. 4 rastet që kanë rezultuar pozitivë pas testimeve të kryera ditën...

Pesë rastet me koronavirus në Berat, punonjësja e fasonerisë infekton të gjithë familjen

  Në Berat janë konfirmuar gjatë 24 orëve të fundit pesë raste të reja me koronavirus. Abc News raporton se bëhet fjalë për pesë anëtarë të...

Punonjësja e rrobaqepsisë në Berat konfirmohet me koronavirus

Vijojnë të jenë të larta shifrat e rasteve të reja me koronavirus në vendin tonë. Këtë të mërkurë një rast tjetër është konfirmuar në...

Fundjavë në Berat/ Turistët bjellorusë vizitojnë muzeun “Onufri”

22 qershor Një grup turistësh bjellorusë por dhe shumë vizitorë vendas dhe të huaj vizituan të dielën Muzeun e Ikonografisë “Onufri”, në Berat. Ata...

Berat/ Ngácmoi s*ksualisht 5-vjeçaren, Gjykata lë në bùrg 48-vjeçarin

Gjykata ka vendosur “árrest me bùrg” për S.K. 48 vjeçarin e akùzuar për veprën pènale “Ngacmim Sè*sual me të mitur”. Ditën e enjte pranoi...

Berat/ Burri e rríhte vazhdimisht, gruaja tenton të vrásë veten

Një ngjarje e rèndë ka ndodhur në Kuçovë, ku një 52-vjeçar i identifikuar me inicialet P.P., është árrestuar pasi ushtroi dhùnë mbi bashkëshorten. Gruaja...

Follow us

50,000FansLike
20,000SubscribersSubscribe

TE FUNDIT NGA TV BERATI DHE QARKU BERAT